İpek Kirpik Dikkat

İpek Kirpik Zararları

En az haftada 1 kez İpek Kirpik mağduru müşteriyle karşılaşıyorum . Genelde yaşanan sorunları yazmak istedim ki en azından farklı bir yerde İpek Kirpik uygulaması yaptıracaksanız bile bunlara dikkat edin.
En önemli

1. Madde Yapıştırıcı : Kesinlikle kaliteli ve Avrupa markası olması gerekir ( bkn Sach İpek Kirpik Yapıştırıcısı )  Lütfen yapıştırıcılarla ilgili bölümleri kuyun çünkü tek 1 adet yapıştırıcı yok . Cildinizin yapısına göre ( hassas ve alerjik ciltler için ) seçim yapmanız gerekebilir.
2.    Önemli madde İpek Kirpikler
İpek kirpik her bir kirpik üzerine 1 yada 2 adet kirpik eklenerek olur. Tek 1 adet kirpiğinizin üzerine 4 den fazla kirpik takılması demek alttaki kirpiklerin ezilmesi ve baskıya maruz kalması demek. Yani kirpiklerin incelmesi ,  zarar görmesi ve kopması demek
3.    Olay alt kirpikler kesinlikle korunmalı . Bunu  yapmayan ipek kirpi uzmanları ve gözlerini tekrar açamayan ( altla üst kirpikler birbirine yapışıyor )  bir sürü müşteri gördüm.

Altta  fotoğrafları olan maalesef mağdur bir müşteri. Bantlama olayı yapılmadığı için gözleri yapışmış ve uygulamayı yapan kişi direkt benim numaramı vermiş.

Bize geldiğinde ablası kollarından tutarak getirmiş.
Gözlerini açmak tam 2 saatimi aldı ,duyduğu acı da cabası.
Bu şekilde yapılan uygulamalar kirpiklere ve en önemlisi sağlınıza zarar veriyor.

İpek Kirpik Uzmanlarına ve müşterilerime tavsiyemdir.

İpek Kirpik uzmanı Nurgül Kolukırık

EĞER DOĞRU YERDE UYGULAMA YAPTIRMAZSANIZ KİRPİKLERİNİZ ZARAR GÖRÜR

İpek Kirpik Zararları

İpek Kirpik Zararları

İpek Kirpik Zararları

Leave a Reply

Your email address will not be published. Fields marked with * are required